Plány na Velikonoce

22. března 2016 v 8:27 | Jess |  Z deníčku maminky
Hezký den. Usmívající se

Jaké máte plány na Velikonoce? Máme 4 volné dny, no není to paráda?

My se v pátek s přítelem chystáme do zoo. Díky adopci křečka velkého nám čas od času chodí volňásky, což je paráda, protože tam chodíme mnohem častěji než kdybychom si kupovali každou vstupenku zvlášť. Mám zoo moc ráda a těším se i až tam budu příští rok ve všední dny chodit s kočárkem, určitě tam bude mnohem míň lidí, než bývá obvykle o víkendech. Ale i přes množství lidí se moc těším na tento pátek, určitě si to užijeme. Na programu je představení plánů na letošní rok, nějaké krmení a křest novorozeného mravenečníka, který svým roztomilým kukučem zdobí pozvánku. No a mimo program se tam samozřejmě podíváme na svá oblíbená zvířátka.

V sobotu má babička (nastávající prababička) narozeniny, takže ji navštívíme. Musím jí do té doby vybrat nějaký dárek, ale zatím nemám tucha. Ráda chodí na výlety po Čechách a taky ráda cvičí jógu, tak jí možná dám nějakou tu karimatku na cvičení (jógamatku, či jak se tomu nadává), ještě se ale zamyslím, jestli nevymyslím něco lepšího. Taky čte ráda detektivky (S. King, A. Christie a další), ale u toho je těžké vědět, kterou ještě nečetla.

V neděli bych chtěla vyrazit na výlet do přírody a večer upekla beránka a barvila vajíčka, no a v pondělí klasika - nové ponožky, aby nás nepokakal beránek, pomlázka a odpoledne polévání vodou. A ideálně také nějaká procházka.

Já se tak těším!!!

Mějte se fanfárově!

Vaše Jess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jajinka Jajinka | Web | 22. března 2016 v 8:43 | Reagovat

Ahoj Jess, hned na začátek musím říct, že jsem moc ráda, že jsi se rozhodla zase blogovat! :)
Co se Velikonoc týče, těším se a to především kvůli těm 4 dnům volna. V plánu máme jet k mé mamce na oběd a pokec, pak taky k přítelovu tátovi, ale to ještě nevím, zda nevynechám a nenechám jet přítele samotného. No asi také půjdeme do kina, pondělky bývají vždy levnější, jen ještě nevím na co vyrazíme. Možná na poslední díl série Divergence, protože jsme byli na těch předešlých :) No a asi se taky mrkneme na Matějskou pouť. Jsme oba poseroutky, takže je to pro nás levná záležitost - z atrakcí jdeme jen na autodrom, koupíme perníkové srdce a zase můžeme jít :)
No v každém případě doufám, že bude svítit sluníčko, jak meteorologové slibují :)

2 Michaela Michaela | Web | 22. března 2016 v 18:07 | Reagovat

Ježiš, tak to je super! To vám moc přeju a doufám, že bude v pořádku, že všichni budete zdraví a šťastní. :)
Jee, to si úplně dokážu představit, procházky s kočárkem po ZOO. :) Že bych taky adoptovala aspoň toho křečka? :D
Tyjo, vymýšlení dárků je pro mě strašně těžké! :D Máš docela aktivní babičku, to je super. :)) Moje babička bude mít teď svátek, tak taky musím něco vymyslet, ale vůbec nevím, co. Má zahrádku, čte romantické knížky.. Asi jí koupím poukaz na masáže, furt ji bolí záda. :(
Závidím ti takové pěkné plány na Velikonoce. Já mám volný den bohužel jen v neděli. :(
Tak se měj hezky. :)

3 Elena S. Elena S. | Web | 23. března 2016 v 5:43 | Reagovat

Já chci vzít v pátek mamku na film o Olze Hepnarové, v sobotu asi pojedu na koncert a další dva dny relax s knihami a nějaké prochajdy – ideálně, ale kdoví, co bude ve skutečnosti. :-D Možná upeču jeden zdravý řez, co jsem našla. Velikonoce jinak neslavím, dáme  si do vázy kočičky a mutti upeče beránka.
Co to je za ZOO, kde mají křečka velkého? :3
Dej babči jiného autora. ;-) Třeba od Harrise Otčinu nebo Kingovi vyšly loni nové knihy – Pan Mercedes byl bezva. Zajímavé jsou knihy Kroužení nebo Peníze od Hitlera, ne detektivky, ale spíš psychologické.

4 Jajinka Jajinka | Web | 23. března 2016 v 8:51 | Reagovat

Ano Jess, je pravda, že jídelníčky mám menší. Přečti si článeček http://jajinkamkt.blog.cz/1603/11-3 , tam najdeš vysvětlení. Jak tě znám, tak tě to nepotěší, ale já jsem se tak rozhodla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama