Běhání?

8. dubna 2016 v 9:20 | Jess |  Z deníčku maminky
Včera jsem chtěla běhat. Opravdu jsem se na to těšila a řekla jsem si, že protože nejdu večer nikam, zaběhám si hned, jakmile se vrátím z práce. Ale ouha.

Celý den mi bylo opravdu špatně, a když jsem se vrátila domů, hned jsem usnula. Pak jsem se po probuzení málem pozvracela, tak jsem šla aspoň na vzduch a prošla se. Pak jsem zase spala jako zabitá, až do rána.

Dala jsem si budík na 6:30, abych si tedy jako zaběhala dnes ráno místo včerejška, kdy to zdravotně prostě nešlo. Budík zazvonil, já se posadila na posteli a tak šílenou bolest prsou bych nepřála ani své nejhorší nepřítelkyni (i když žádnou nepřítelkyni nemám, ale to je jen drobný detail). Tak jsem si říkala, oukej, zkusím vstát. Cestou na wc byl každý krok utrpením, takže jsem se potom zase potupně vrátila do postele.

Když jsem pak měla o hodinu později vstávat do práce, nebylo to o nic lepší. Podprsenka aspoň trochu zklidnila "otřesy," ale jízda autobusem byla fakt peklo.

Neházím flintu do žita. Večer jdeme s kolegyní na steak, ale pospíchá domů, protože pak jde ještě někam do klubu, takže si doufám zaběhám večer.

Je sranda, jak jsem si to hezky malovala, že budu běhat do konce 1. trimestru bez omezení. Nejsem já naivka? Smějící seSmějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jajinka Jajinka | Web | 8. dubna 2016 v 12:33 | Reagovat

Třeba je to nějaké krátké období, zase to bude fajn a běhat budeš :) A když ne...tak si to vynahradíš až bude mimčo na světe, můžeš běhat s kočárkem :D Jinak co se kabelek z Deichmanna týče - mám teda asi štěstí na kusy. Třeba v létě jsem si tam koupila kabelku a nosím ji KAŽDÝ den od té doby (na kabelky si moc nepotrpím, jen občas se zamiluji :D). No a kabelka je po všech stránkách jako nová :) Doufám, že s touhle budu mít stejné štěstí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama