Parádní víkend

3. dubna 2016 v 20:46 | Jess |  Z deníčku maminky
To byl ale parání víkend! Usmívající se

V sobotu byl velký návštěvní den. V pátek jsem umyla celou kuchyň a připravila si hovězí maso a mrkev na kostičky na druhý den na oběd. V sobotu dopoledne jsem si přivstala s tím, že ještě trochu vysmýčím podlahy a povrchy a zaběhám si, protože po odpolední návštěvě u babičky už bych to s plným břichem nezvládla! Vytřela jsem podlahy a trochu poklidila, a najednou bylo za 10 minut 10 a v 10 měla přijet kamarádka. Takže běhání jsem prouklízela, ale nevadí! Kamarádka přijela s půlroční dceruškou, která je úžasně roztomilá a celou dobu byla hodná. Kamarádka mi přinesla knížku o tom, jak se uspává malé miminko (tím, že se mu napodobí podmínky v bříšku, takže zavinout, aby se nemohlo mrskat, pozice na boku, hlasitý šum jako třeba vysavač, sání - třeba dudlík a nakonec houpavý pohyb, jako když bylo v bříšku a chodilo se s ním). Pohráli jsme si s malou, popovídali s kamarádkou a odjely okolo půl třetí. Pak jsme vlastně skoro záhy jeli za babičkou, kde byla velká rodiná sešlost a hodně jídla, klasika. Smějící se Večer jsme byli už hodně unavení.

Neděle byla hodně nabitý den. Uklízela jsem si věci z poličky skoro celé dopoledne, protože za týden chceme malovat a kdybych s poličkou pohnula ve stavu, ve kterém byla, určitě by z ní něco vypadlo. Takže jsem všechny ty serepetičky jako sošky, figurky, modýlky, mušle, suvenýry apod. přendala do velké kartonové krabice. Pak jsem si zaběhala (místo v sobotu) a vyrazili jsme s přítelem na výlet na Petřín, hezky jsme si to tam obešli, cestou si dali zmrzlinu (já měla chuť na kyselé, takže citronová byla jasná volba) a po cestě indické jídlo (já si dala vindaloo s rýží) k večeři. Pak jsme si dali šlofíčka a teď je teď.

Moc jsem si tento víkend užila, jak společensky - návštěvy, tak užitečně - úklidem, tak odpočinek, jak aktivní, tak i pasivní. Více takových víkendů!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama