HIIT akorát pro mě :-)

15. prosince 2016 v 13:50 | Jess |  Rozvoj těla a ducha
Tak jsem se rozhodla nečekat, až se zahojí stehy, a dělat cviky, které vím, že mě neporaní (tj. nic, kde by se hodně roztahovaly nohy do stran nebo byl vyvíjen tlak na spodek, jako třeba cviky na vnitřní stehna, kdy se jednou nohou visí na židli a druhá je pod židlí a zvedá se..), a to ze dvou důvodů:

1) Protože dneska jsem si stoupla na váhu a měla o kilo víc než před týdnem! Možná je to jen tím, že jsem si před vážením nedošla na wc, ale i tak...

2) Taky mě nakoplo to, že mi večer chlap řekl, že mám nějak nafouklé břicho a vypadám jak ve 2. měsíci.. jo, bylo nafouklé, protože jsem měla něco, co mi nesedlo, ale nechci vypadat jako ve 2. měsíci, když už jsem po porodu!!

Takže jsem si dala dnes svůj první 5-minutový HIIT, který budu zatím cvičit jednou denně, po týdnu 2x za sebou a za 2 týdny už snad budu zahojená a vrhnu se na další cviky.

Vybrala jsem si 7 cviků a trvalo to akorát těch 5 minut. A cítím se skvěle, prostě mám pocit, že už jsem začala, a to mi zatím stačí. Usmívající se

10x squat
10x squat with side kick on both sides (tohle extra opatrně kvůli roznožování, takže jsem zvedala nohu asi tak, jako na tomto obrázku a ne výš)
10x dumbbell shoulder press
10x dumbbell lateral raise
30s plank
30s side plank on both sides
10x reverse plank leg raises on both sides
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angela Angela | Web | 17. prosince 2016 v 10:59 | Reagovat

Jess, si veľmi šikovná...obdivujem ťa, že si sa do cvičenia pustila tak skoro..si moja inšpirácia, a páči sa mi táto zostava...možno ju časom aj ja zaradím do pohybovej aktivity:) Inak, tiež ma vždy nakopne, keď má chlap nejakú poznámku k mojej postave...chcem byt pre neho TOP:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama